Про нас - O'Connor'S

У квітні 2010 в одному зі старих районів Києва, на Подолі, відкрився ірландський паб «О’Коннорс». Тут ви можете відчути дух Ірландії та отримати насолоду від добре проведеного часу у місці, повному драйвової атмосфери!

Інтер’єр

Інтер’єр пабу «О’Коннорс» традиційний: меблі з темного дерева, грузні меблі, вироблені у стилі Ірландії. Стіни у головному залі викладені червоною цеглою та оброблені дубовими панелями. Фотографії старої Ірландії та старовинні предмети надають відчуття ретро-стилю.

VIP зали: «Камінний» та «Червоний». Затишні місця, де можна зручно розміститися дружньою компанією і насолодитися атмосферою та різноманіттям ірландської кухні.

Кухня

Паб «О’Коннорс» пропонує своїм відвідувачам ірландську і європейську кухню. Якщо зі стравами європейської кухні більш-менш все зрозуміло, то на меню традиційної ірландської кухні рекомендуємо звернути пильнішу увагу.

Найвідомішою ірландською стравою вважається «Ірландська тушонка» або «Ірландське рагу». Ця знаменита страва — відлуння того часу, коли в сім’ях був всього один горщик, в якому все й готували.

Напої

В «О’Коннорсі» вам завжди запропонують як відомі марки пива з Європи та України, так і традиційні марки ірландського пива. Пиво «Guinness» — це легенда і символ Ірландії, найвідоміше у світі ірландське пиво. Справжнього ірландця неможливо уявити без пінти цього чудового пива в одній руці й пляшки віскі в іншій.

Або знаменитий ірландський ель «Kilkenny». За його міцний, гіркуватий, але разом з тим надзвичайно м’який смак, його не дарма вважають божественним напоєм.

Пиво «Harp» є відносно молодою маркою — вона з’явилася лише в 1959 р. до святкування 200-т — річчя пивоварні Guinness, але це не заважає йому користуватися скаженою популярністю.

У пабі можна випити і відомий Ірландський сидр — «Магнерс», він приємно бадьорить та підіймає настрій.

Розваги

В «О’Коннорсі» ви можете поєднувати приємне з ще більш приємним, а саме: дивитися футбольні баталії з келихом пива, або ж чим-небудь міцнішим. Для цього є всі умови: великий екран, а також дев’ять LCD панелей, які розміщені в усіх залах і затишних куточках. У великому залі є сцена, на якій наживо виступають музиканти.

До Дня Святого Патрика...

днів
1
6
6
годин
2
3
хвилин
3
2
секунд
2
4

Останні новини

Facebook