+38 (044) 425-77-88                                                                                                 

У квітні 2010 в одному зі старих районів Києва, на Подолі, відкрився ірландський паб «О’Коннорс», в якому ви можете перейнятися ірландським духом та отримати насолоду від демократичної і веселої атмосфери.

Інтер’єр

Інтер’єр пабу «О’Коннорс» традиційний: меблі з темного дерева, важкі стільці та столи. Стіни в головному залі викладені червоною цеглою та оброблені дубовими панелями. Фотографії старої Ірландії, різні старовинні предмети надають шарм ретро-стилю. VIP зали: «Камінний» та «Червоний» по-своєму затишні і просторі. Тут можна зручно розміститися тісною компанією, і, нікому не заважаючи, насолодитися ірландським затишком та різномаїттям ірландської кухні.

Кухня

Паб «О’Коннорс» пропонує своїм відвідувачам ірландську і європейську кухню. Якщо зі стравами європейської кухні більш-менш все зрозуміло, то на меню традиційної ірландської кухні слід звернути більш пильну увагу. Найвідомішою ірландською стравою вважається «Ірландська тушонка» або «Ірландське рагу». Це знамените блюдо — відлуння того часу, коли в сім’ях був всього один горщик, в якому все й готували.

Напої

В «О’Коннорсі» вам завжди запропонують як відомі марки пива з Європи та України, так і традиційні марки ірландського пива. Пиво «Guinness» — це легенда і символ Ірландії, найвідоміше у світі ірландське пиво. Справжнього ірландця неможливо уявити без пінти цього чудового пива в одній руці, і пляшки віскі в іншій. Або знаменитий ірландський ель «Kilkenny». За його міцний, гіркуватий але разом з тим надзвичайно м’який смак не дарма вважають божественним напоєм. Пиво «Harp» є відносно молодою маркою — вона з’явилася лише в 1959 р. до святкування 200-т — річчя пивоварні Guinness, але це не заважає йому користуватися скаженою популярністю. У пабі можна випити і відоміший Ірландський сидр — «Магнерс», він приємно бадьорить та підіймає настрій.

Розваги

В «О’Коннорсі» ви можете поєднувати приємне з приємним, а саме: дивитися футбольні баталії з келихом пива, ну або ж чим-небудь міцнішим. Для цього є всі умови: великий екран, а також дев’ять LCD панелей, які розміщені в усіх залах і затишних куточках. У великому залі є сцена, на якій виступають з «живою» музикою різні музичні гурти.

Join Us

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.